Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Zabudnuté heslo

Produkty

Aguilar

Firma Aguilar Amplification vznikla v roku 1995 a zameriava sa na využívanie tých najlepších inžinierskych procesov na vytvorenie špičkového vybavenia pre basgitaristov.

Vďaka konštruovaniu a výrobe zosilňovačov, kabinetov, predzosilňovačov, snímačov a efektových pedálov prispieva v mnohých aspektoch k lepšiemu zvuku basových hráčov. Snažíme sa každý produkt, ktorý vyrábame, konfrontovať s naozajstnými potrebami hráčov. Pretože náš tím je zložený najmä z basgitaristov a inžinierov, snažíme sa predstaviť si vybavenie z perspektívy samotných muzikantov a potom sa obrátime k hľadisku konštrukcie.

Naše krédo je „konštantné zlepšovanie“ a aj to nám pomáha každodenne sa zlepšovať a prispievať k vašej hudbe. Zosilňovače, kabinety i efekty Aguilar nájdete na koncertných pódiách aj nahrávacích štúdiách po celom svete. Naše predzosilňovače aj úplne nová rada snímačov sa používajú v mnohých najlepších basgitarách. Sme hrdí, že hráme svoju úlohu vo zvuku mnohých svetových hráčov a tešíme sa, že budeme súčasťou aj vášho zvuku.

Všetko najlepšie z New Yorku.

Novinky
Kategórie
Na stiahnutie