Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Zabudnuté heslo

Produkty

Ashdown

Popis

Firmu Ashdown založil v roku 1997 Mark Gooday, ktorý už mal v tom čase za sebou skúsenosti od iného významného výrobcu basových aparátov v Británii.

S novými nápadmi sa obrátil na svojich priateľov z basového sveta, aby mu povedali svoj názor. Medzi tieto priateľov možno počítať napríklad John Entwistle (The Who), Marka Kinga (Level 42) alebo JJ BURNEL (The Stranglers). Inšpirovaný ich námety a poznámkami postavil Mark Gooday aparát, v ktorom sa rovným dielom snúbila špičkový zvuk, obrovský výkon a dotiahnutý dizajn.

A tak sa zrodila séria ABM, ktorá nastavila nové štandardy vo zvukovej flexibilite, výkonu aparátov i spoľahlivosti. Prvé aparáty staval Mark Gooday po večeroch so svojou rodinou v obývacej izbe a cez deň jazdil po predajcoch a umelcoch a predstavoval im nové aparáty. Netrvalo dlho a aparáty Ashdown si získali veľké renomé.

Reakcia na prvý ABM boli prevažne pozitívne a našli si fanúšikov medzi mnohými renomovanými basistami a často bol vidieť signifikantný VU merač Ashdown na najväčších pódiách sveta. Jedným z prvých fanúšikov tohto aparátu bol aj John Entwistle.

Ashdown zostal verný svojim cieľom aj potom, čo rozšíril svoj produktový katalóg. Hráčom všetkých úrovní ponúka špičkové basové aparáty - začiatočníkom, amatérom, poloprofesionálom aj najväčším hviezdam.

Kategórie
Basgitarové efektyObaly na aparatúryGitarové kombáNožné prepínače a ovládačeBasgitarové kombáBasgitarové reproboxyGitarové a basové ladičky