Zabudnuté heslo

Produkty

KORG

Popis

Dnes a do budúcnosti – inšpiratívne nástroje, ktoré robia hudbu zábavnou.

 Od svojho založenia v roku 1963 bolo cieľom Korgu vytvorenie nových zážitkov v hudbe a vystupovaní. To bolo to, čo viedlo k vytvoreniu prvého japonského, na princípe disku založeného bicieho automatu Doncamatic, potom k vývoju prvého japonského syntetizátora a celosvetovo prvej ladičky ihlového typu, po ktorých nasledovalo mnoho unikátnych nástrojov, ktoré priniesli užívanie si hudobných vystúpení mnohým ľuďom z celého sveta.

Korg je odhodlaný pokračovať vo vytváraní inovatívnych a nekompromisných nástrojov, zachovávajúcich si vysokú kvalitu, ktorá inšpiruje profesionálnych umelcov a tvorcov, pričom sú stále dostatočne prístupné pre akéhokoľvek hráča. Hudobné nástroje vyrábané Korgom sú odrazom nápadov a hodnôt mnohých umelcov a užívateľov, ktorí stále majú radi produkty Korgu - teraz a do budúcnosti.

Top produkty
Kategórie
PríslušenstvoPracovné staniceAranžéryProdukčné nástrojeDigitálne pianaPódiové pianaMIDI kontroléryGitarové efektyBasové efektyElektronické bicieBicie automatyOzvučovacie systémyMixážne pultyPríslušenstvo pre ozvučenieDigitálne rekordéryAudio prevodníkySlúchadláKlávesové stojanyStoličky a laviceStojany pre repro a svetláKlávesové obalyObaly pre ozvučeniePúzdra pre klávesyKufre pre klávesyNapájacie adaptéryMerchandiseSoftwareAnalógové syntetizátoryDigitálne syntetizátoryKlávesové pedáleKlávesové ozvučenieOstatné klávesové príslušenstvoChromatické ladičkyGitarové a basové ladičkyMetronómy