Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Zabudnuté heslo

Produkty

Markbass

Popis

Marco DeVirgiliis založil na začiatku deväťdesiatych rokov firmu Parsek. Niekoľko rokov vylepšoval konštrukcie aparátov, neskôr začal spolupracovať s firmou Ernie Ball a spoločne vyvinuli 500 wattovú hlavu s 210 a 212 kabinetmi pod názvom Audiophile. Aparáty boli basistami veľmi dobre prijaté, ale značka existovala len krátku dobu a Ernie Ball potom zostávajúce aparáty predal pod cenu. V tejto dobe začal DeVirgiliis používať neodymiové reproduktory do basových aparátov a začal spolupracovať s talianskou firmou B & C Speakers. Reproduktory s neodymiovými magnetmi - v súčasnosti snáď nie je firma, ktorá by takéto reproduktory nepoužívala - znížili veľmi radikálne váhu kabinetov.

Po niekoľkoročnom vývoji založil DeVirgiliis v roku 2001 značku Markbass. Značka sa preslávila predovšetkým sériou Little Mark, ktorú v súčasnosti reprezentuje 500 wattov silná hlava Little Mark III, ktorá váži len 2,9 kg. Ale Markbass v súčasnej dobe ponúka ďaleko viac - pestrú paletu basových zosilňovačov, kabinetov, komb a efektov.

Kategórie
Potiahnuté struny na elektrické gitaryStruny na elektrické gitaryPotiahnuté struny na akustické gitaryStruny na akustické gitaryBasgitaryBasgitarové efektyBasgitarové snímačeBasové príslušenstvoPotiahnuté struny na basgitaryStruny na basgitaryStruny na kontrabasObaly pre basgitaryObaly na aparatúryNožné prepínače a ovládačeBasgitarové kombáBasgitarové zosilňovačeBasgitarové reproboxyPríslušenstvo pre basgitarové aparátyNástrojové kábleReproduktorové káble