Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Zabudnuté heslo

Produkty

QUIK LOK

Popis

Quik-Lok je značka známa po celom svete pre svoju spoľahlivosť, kreativitu a inovatívny prístup k riešeniu muzikantských problémov.

Quik-Lok získal veľký podiel na svetovom trhu vďaka dlhoročným skúsenostiam na poli hudobného biznisu. Ponúka špičkový tovar s vysokými štandardmi nielen pri vývoji, ale aj pri samotnej výrobe. Navyše poskytuje najlepšie služby, asistenciu po predaji tovaru a je jej cieľom dokonalá spokojnosť zákazníka.

V Quik-Lok sú všetky výrobky od začiatku do konca konštruované a vyrábané za použitia tých najlepších materiálov a najnovších priemyselných strojov od automatických zváracích robotov, obrábacích strojov na kovy, počítačovo ovládaný laser na oceľ a supermoderné zariadenia na prachový povrch.

Tímy špecialistov kontrolujú každý aspekt výrobného procesu všetkých výrobkov. Naším cieľom je ponúkať nové riešenia problémov, ktoré muzikanti majú, a tiež zabezpečiť najlepšie služby v záručnom i pozáručnom servise.

Kategórie
MikrofónyKlávesové stojanyStoličky a laviceMikrofónové stojanyNotové stojanyStojany pre repro a svetláGitarové stojanyMultifunkčné stojanyStojany pre kombáRackové stojanyKlávesové pedáleNástrojové kábleMikrofónové káblePrepojovacie kábleReproduktorové kábleNástrojové káble - metrážMikrofónové káble - metrážMultikáble - metrážKáble ku svetlám - metrážRepro káble - metrážStojany pre mixpulty a studioStojany pre počítače a tabletyVýstavné stojany